Dekanaty w diecezjach

Jeśli nie wiesz, które parafie należą do wybranego dekanatu sprawdź na Wikipedii - linki do opisów dekanatów znajdują się poniżej.

Diecezje umieszczone są alfabetycznie. Nazwy dekanatów (1138) pochylonym drukiem oznaczają, że w danym dekanacie jest już dostępna tradycyjna Msza. (~ coniedzielna, | - nie w każdą niedzielę)

Aktualizacja: wrzesień 2018

Archidiecezja Białostocka (13)

Białystok - Bacieczki
Białystok Białostoczek
Białystok Dojlidy
Białystok Nowe Miasto
~Białystok Starosielce 
|Białystok Śródmieście
Dąbrowa Białostocka
Knyszyn
Korycin
Krynki
Mońki
Sokółka 
Wasilków

Diecezja Bielsko-Żywiecka (23)

Andrychów
Bielsko-Biała I – Centrum (-2018)
Bielsko-Biała II – Stare Bielsko 
~Bielsko-Biała III – Wschód 
|Cieszyn 
Czechowice-Dziedzice 
Goleszów 
Istebna 
Jasienica 
Jawiszowice 
Jeleśnia 
|Kęty 
Łodygowice 
Międzybrodzie 
Milówka 
Osiek 
Oświęcim 
Radziechowy 
~Skoczów 
Strumień 
Wilamowice 
Wisła 
|Żywiec


Diecezja Bydgoska (19)

Białe Błota 
Bydgoszcz I - Północ
~Bydgoszcz II - Śródmieście   
Bydgoszcz III - Południe  
Bydgoszcz IV- Wyżyny 
Bydgoszcz V - Fordon 
Bydgoszcz VI - Bartodzieje 
Kcynia 
Łabiszyn 
Łobżenica 
Mrocza 
Nakło 
Osielsko 
Sępólno Krajeńskie 
Szubin 
Wyrzysk 
Wysoka 
Złotów I 
Złotów II

Archidiecezja Częstochowska (36)

Blachowieński
Brzeźnicki
Działoszyński
Gidelski
Gorzkowicki
Kłobucki
Kłomnicki
Kodrąbski
Koziegłowski
Krzepicki
Miedźnowski
Mokrski
Mstowski
Mykanowski
Myszkowski
Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomsku
Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej w Częstochowie
Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Zawierciu
Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia w Wieluniu
Olsztyński
Osjakowski
Pajęczański
Podwyższenia Krzyża Św. w Częstochowie (Świętokrzyski)
Porajski
Praszkowski
Rozprzański
Sulmierzycki
Św. Antoniego z Padwy w Częstochowie
Św. Józefa w Częstochowie
Św. Lamberta w Radomsku
Św. Piotra i Pawła Apostołów w Zawierciu
Św. Wojciecha BM w Częstochowie
Św. Wojciecha BM w Wieluniu
~Św. Zygmunta w Częstochowie
Truskolaski
Żarecki


Diecezja Drohiczyńska (11)

Bielski
Brański
Ciechanowiecki
Drohiczyński (Nadbużański)
Hajnowski
Łochowski
Sarnacki
|Siemiatycki
Sokołowski
Sterdyński
Węgrowski

Diecezja Elbląska (20)

Dzierzgoń
Elbląg Południe 
|Elbląg Północ 
|Elbląg Śródmieście 
Iława – Wschód 
Iława – Zachód  
Kwidzyn – Śródmieście 
|Kwidzyn – Zatorze 
Malbork I 
Malbork II  
Miłomłyn  
Morąg 
nadmorski – Stegna 
Nowy Dwór Gdański 
Nowy Staw 
Pasłęk I 
Pasłęk II  
Prabuty  
Susz
Sztum

Diecezja Ełcka (21)

Augustów – MB Królowej Polski 
Augustów – św. Bartłomieja Apostoła
Biała Piska (-2018)
Ełk – MB Fatimskiej 
Ełk – Miłosierdzia Bożego 
|Ełk – Świętej Rodziny 
Filipów 
Giżycko – św. Krzysztofa 
Giżycko – św. Szczepana Męczennika
Gołdap 
Lipsk 
Mikołajki
Olecko – Niepokalanego Poczęcia NMP 
Olecko – św. Jana Apostoła 
Pisz 
Rajgród
Sejny
Suwałki – Ducha Świętego
Suwałki – Miłosierdzia Bożego 
Suwałki – św. Benedykta i Romualda
Węgorzewo

Archidiecezja Gdańska (24)

Gdańsk Siedlce
~Gdańsk Dolne Miasto
Gdańsk Łostowice
|Gdańsk Oliwa
Gdańsk Przymorze
|Gdańsk Śródmieście
Gdańsk Wrzeszcz
Gdynia Chylonia
Gdynia Oksywie
Gdynia Orłowo
Gdynia Śródmieście (-2018)
Kielno
Kolbudy
Luzino
Morski
Pruszcz Gdański
Puck
~Reda
Sopot
Trąbki Wielkie
Wejherowo
Żarnowiec
Żukowo
Żuławy Steblewskie


Diecezja Gliwicka (18)

~Bytom 
Bytom - Miechowice
~Gliwice
Gliwice Łabędy
Gliwice Ostropa
Gliwice Sośnica
Kuźnia Raciborska
|Lubliniec
Pławniowice
Pyskowice
Sadów
Tarnowski Góry - Stare Tarnowice
Tarnowskie Góry
Toszek
Woźniki
Zabrze
Zabrze Mikulczyce
Żyglin

Archidiecezja Gnieźnieńska (30)

barciński
|chodzieski 
damasławski 
gniewkowski  
|gnieźnieński I 
gnieźnieński II 
goliński 
gośliński 
|inowrocławski I (+2018)
inowrocławski II  
kiszkowski 
kleczewski  
kłecki 
kruszwicki 
miłosławski 
mogileński  
|pobiedziski 
rogowski 
rogoziński 
słupecki (-2018)
strzałkowski  
strzeliński 
trzemeszeński 
wągrowiecki 
witkowski 
wrzesiński I  
|wrzesiński II  
zagórowski  
złotnicki
żniński


Diecezja Kaliska (33)

Błaszki 
Bolesławiec 
Bralin 
Czermin
Dobrzyca 
Gołuchów 
Grabów 
Jarocin  
|Kalisz I  
Kalisz II  
Kępno 
Koźmin  
Koźminek  
Krotoszyn  
Lututów 
Mikstat  
Odolanów  
Ołobok 
Opatówek  
Ostrów Wielkopolski I 
Ostrów Wielkopolski II  
Ostrzeszów 
Pleszew 
Raszków  
Stawiszyn  
Syców 
Trzcinica  
Twardogóra  
Wieruszów  
Wołczyn 
Zduny 
Złoczew  
Żerków

Archidiecezja Katowicka (37)

Bieruń 
Boguszowice 
Chorzów 
Chorzów Batory 
Dębieńsko 
Golejów 
Gorzyce Śląskie 
Jastrzębie Górne  
Jastrzębie-Zdrój  
Katowice-Bogucice 
Katowice-Panewniki 
Katowice-Piotrowice  
Katowice-Śródmieście 
Katowice-Załęże 
Knurów 
Kochłowice 
Lędziny 
Łaziska  
Miedźna 
Mikołów  
Mysłowice 
Niedobczyce 
Orzesze 
Pawłowice Śl. 
Piekary Śl. 
Pogrzebień  
Pszczyna 
Pszów 
Ruda Śl.  
|Rybnik 
Siemianowice Śl. 
Suszec 
Świętochłowice 
|Tychy Nowe 
Tychy Stare  
|Wodzisław Śl. 
Żory

Diecezja Kielecka (33)

bodzentyński 
buski  
chęciński 
chmielnicki 
daleszycki  Beł
jędrzejowski  
kazimierski 
Kielce-Południe 
Kielce-Północ 
|Kielce-Śródmieście 
Kielce-Zachód 
koniecpolski 
lelowski 
łopuszański 
małogoski 
masłowski 
miechowski 
morawicki 
nowokorczyński 
piekoszowski 
pińczowski 
proszowicki  
sędziszowski  
skalbmierski  
skalski 
słomnicki  
stopnicki  
szczekociński  
wiślicki 
włoszczowski  
wodzisławski  
zagnański 
żarnowiecki

Diecezja Koszalińsko- Kołobrzeska (24)

Barwice
Białogard
Bobolice
Czarne
Darłowo
Drawsko Pomorskie
Gościno
Jastrowie
Kołobrzeg
~Koszalin
Miastko
Mielno
Mirosławiec
|Piła
Polanów
Połczyn-Zdrój
Sławno
Słupsk Wschód
Słupsk Zachód
Szczecinek
Świdwin
Trzcianka
Ustka
Wałcz

Archidiecezja Krakowska (45)

Babice
Białka Tatrzańska 
Biały Dunajec 
Bolechowice 
|Chrzanów 
Czarny Dunajec  
Czernichów 
Dobczyce 
Jabłonka  
Jordanów 
Kalwaria 
Kraków–Bieńczyce 
Kraków–Borek Fałęcki 
Kraków–Bronowice (-2018)
~Kraków–Centrum 
Kraków–Kazimierz 
Kraków–Krowodrza  
Kraków–Mogiła 
Kraków–Podgórze 
Kraków–Prądnik 
Kraków–Prokocim 
Kraków–Salwator  
Krzeszowice 
Libiąż 
Maków Podhalański 
Mogilany 
Mszana Dolna 
|Myślenice 
Niedzica 
Niegowić 
Niepołomice  
|Nowy Targ 
Pcim 
Rabka 
Skawina  
Sucha Beskidzka 
Sułkowice  
Trzebinia  
Wadowice–Południe 
Wadowice–Północ 
Wawrzeńczyce 
Wieliczka Wschód 
Wieliczka Zachód  
Zakopane 
Zator

Diecezja Legnicka (28)

Bogatynia 
Bolesławiec Wschód 
Bolesławiec Zachód  
Chocianów 
Chojnów 
Gryfów Śląski 
Jawor 
Jelenia Góra Wschód 
Jelenia Góra Zachód  
Kamienna Góra Wschód 
Kamienna Góra Zachód  
|Legnica Wschód  
Legnica Zachód  
Leśna 
Lubań  
Lubin Wschód 
Lubin Zachód  
Lwówek Śląski  
Mysłakowice 
Nowogrodziec  
Polkowice 
Prochowice  
Szklarska Poręba 
Ścinawa 
Świerzawa 
Węgliniec  
Zgorzelec  
Złotoryja


Archidiecezja Lubelska (28)

Bełżyce 
Bychawa
Chełm – Wschód 
Chełm – Zachód  
Czemierniki 
Garbów 
Kazimierz Dolny 
Konopnica 
Krasnystaw – Wschód 
Krasnystaw – Zachód  
|Kraśnik 
Lubartów 
Lublin – Podmiejski  
Lublin – Południe 
Lublin – Północ 
~Lublin – Śródmieście  
~Lublin – Wschód 
|Lublin – Zachód  
Łęczna 
Michów  
Opole Lubelskie  
Piaski 
Puławy  
Siedliszcze  
Świdnik 
Turobin  
Urzędów  
Zakrzówek

Diecezja Łomżyńska (24)

Chorzele 
Czyżew 
Grajewo 
Jedwabne 
Kadzidło 
Kobylin 
Kolno 
Krasnosielc 
Łapy 
Łomża – św. Brunona 
~Łomża – św. Michała Archanioła 
Myszyniec 
Ostrołęka – Nawiedzenia NMP 
Ostrołęka – św. Antoniego 
Ostrów Mazowiecka – Chrystusa Dobrego Pasterza 
Ostrów Mazowiecka – Wniebowzięcia NMP 
Piątnica 
Różan 
Rzekuń  
Szczuczyn  
Szepietowo  
Wysokie Mazowieckie 
Wyszków 
Zambrów

Diecezja Łowicka (21)

Biała Rawska
Głowno 
Krośniewice 
Kutno – św. Michała Archanioła 
Kutno – św. Wawrzyńca 
Lubochnia 
|Łęczyca (+2018)
Łowicz – Katedra (-2018)
Łowicz – Św. Ducha 
Mszczonów 
Nowe Miasto nad Pilicą 
Piątek 
Rawa Mazowiecka 
|Sanniki 
Skierniewice – Najświętszego Serca Pana Jezusa 
|Skierniewice – św. Jakuba 
|Sochaczew – Matki Bożej Nieustającej Pomocy 
|Sochaczew – św. Wawrzyńca 
Wiskitki 
Żychlin 
Żyrardów

Archidiecezja Łódzka (27)


Diecezja Opolska (36)

Biała
Branice 
Dobrodzień 
Głogówek 
Głubczyce 
Głuchołazy 
Gorzów Śląski 
Gościęcin 
Grodków  
Kamień Śląski 
Kędzierzyn 
Kietrz 
Kluczbork 
Koźle 
Krapkowice 
Leśnica 
Łany 
Niemodlin 
Nysa 
Olesno 
~Opole 
Opole-Szczepanowice 
Otmuchów 
Ozimek 
Paczków 
Pietrowice Wielkie 
Prószków 
Prudnik 
|Racibórz 
Siołkowice 
Skoroszyce 
Strzelce Opolskie 
Tworków 
Ujazd Śląski 
|Zagwiździe  
Zawadzkie

Diecezja Pelplińska (30)

Borzyszkowy 
Brusy 
Bytów (-2018) 
Chojnice 
Czersk 
Człuchów 
Główczyce
Gniew 
Gniewino 
Jeżewo 
Kamień Krajeński 
Kartuzy 
Koronowo 
Kościerzyna 
Lębork (-2018)
Lubiewo 
Łeba 
Łupawa 
Nowe nad Wisłą 
Pelplin 
Rytel 
Sierakowice 
Skarszewy (+2018)
Skórcz 
Starogard Gdański 
Stężyca 
Świecie nad Wisłą 
Tczew 
Tuchola 
Zblewo

Diecezja Płocka (26)

bielski
bodzanowski 
ciechanowski wschodni 
ciechanowski zachodni  
dobrzyński nad Drwęcą  
dobrzyński nad Wisłą 
dzierzgowski 
gąbiński 
gostyniński 
makowski 
mławski 
nasielski 
płocki wschodni 
~płocki zachodni 
|płoński 
przasnyski 
pułtuski 
raciążski 
rypiński 
serocki 
sierpecki 
strzegowski 
tłuchowski 
wyszogrodzki 
zakroczymski  
żuromiński

Archidiecezja Poznańska (42)

borecki 
bukowski 
czarnkowski 
czerwonacki  
gostyński (-2018)
grodziski 
jutrosiński 
kostrzyński 
kościański  
kórnicki 
krobski  
krzywiński 
leszczyński 
luboński 
|lwówecki 
|międzychodzki (+2018)
nowomiejski 
|obornicki 
pniewski  
Poznań-Jeżyce 
Poznań-Łazarz  
Poznań-Nowe Miasto 
Poznań-Piątkowo 
Poznań-Rataje 
~Poznań-Stare Miasto 
Poznań-Starołęka 
Poznań-Winogrady  
przemęcki 
przeźmierowski 
rawicki 
rydzyński 
stęszewski 
swarzędzki  
|szamotulski  
śmigielski 
średzki 
śremski  
święciechowski 
wieleński 
wolsztyński
wroniecki 
zbąszyński

Archidiecezja Przemyska (41)

Bircza 
Błażowa 
Brzozów  
Domaradz  
Dubiecko  
Dukla 
Dynów 
Grabownica 
Jaćmierz 
Jarosław I 
Jarosław II 
Jarosław III 
Kalwaria Pacławska 
Kańczuga 
|Krosno I 
Krosno II 
Krosno III (-2018)
Lesko 
Leżajsk I  
Leżajsk II 
Lutowiska 
Łańcut I 
Łańcut II
Miejsce Piastowe 
Pruchnik 
Przemyśl I 
~Przemyśl II (+2018)
Przemyśl III 
Przeworsk I  
Przeworsk II  
Radymno I 
Radymno II  
Rymanów 
Rzepedź 
Sanok I
Sanok II  
Sieniawa 
Solina 
|Ustrzyki Dolne (+2018)
Żołynia 
Żurawica


Diecezja Radomska (29)

Czarna
Czarnolas
Drzewica
Głowaczów
Iłża
Jedlińsk
Końskie
Kozienice
Lipsko
Opoczno
Pionki
Przedbórz
Przysucha
Przytyk
Radom-Centrum
|Radom-Południe
Radom-Północ
Radom-Wschód
Radom-Zachód
Radoszyce
Sienno
Skarżysko – Kamienna
Starachowice-Południe
Starachowice-Północ
Szydłowiec
Tomaszów Mazowiecki
Wierzbica
Zwoleń
Żarnów


Diecezja Rzeszowska (25)

Biecz
Boguchwała 
Brzostek
Czudec
Dębowiec
Frysztak
Głogów Małopolski
Gorlice
Jasło - Wschód
Jasło - Zachód
|Kolbuszowa - Wschód 
Kolbuszowa - Zachód
Nowy Żmigród 
Ropczyce
~Rzeszów - Fara
Rzeszów - Katedra (-2018)
Rzeszów - Południe
Rzeszów - Północ
Rzeszów - Wschód
Rzeszów - Zachód 
Sędziszów Małopolski 
Sokołów Małopolski 
Strzyżów
Tyczyn 
Wielopole Skrzyńskie

Diecezja Sandomierska (25)

Baranów Sandomierski
Gorzyce 
Janów Lubelski 
Klimontów 
Koprzywnica 
Kunów 
Modliborzyce 
Nisko 
Nowa Dęba  
Opatów 
Ostrowiec Świętokrzyski  
Ożarów 
Połaniec  
Pysznica  
Raniżów  
Rudnik nad Sanem  
~Sandomierz 
|Stalowa Wola  
Staszów 
Szewna  
Święty Krzyż  
Tarnobrzeg 
Ulanów 
Zaklików  
Zawichost

Diecezja Siedlecka (25)

Adamowski
Bialski Południe
~Bialski Północ
Domanicki
Garwoliński
Grębkowski
Hański
Janowski
Komarowski
Łaskarzewski
Łosicki
Łukowski 1
Łukowski 2
Międzyrzecki
Osiecki
Parczewski
Radzyński
Rycki
~Siedlecki
Suchożebrski
Terespolski
Wisznicki
Włodawski
Zbuczyński
Żelechowski

Diecezja Sosnowiecka (23)

~I Trójcy Świętej w Będzinie
II św. Jana Pawła II w Będzinie
III św. Stanisława BM w Czeladzi
IV NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej
V św. Antoniego z Padwy w Dąbrowie Górniczej
VI Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dąbrowie Górniczej
VII NMP Wspomożycielki Wiernych w Jaroszowcu
VIII NMP Nieustającej Pomocy w Jaworznie
IX św. Wojciecha i Katarzyny w Jaworznie
X św. Franciszka z Asyżu w Łazach
XI św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu
XII św. Jana Chrzciciela w Pilicy
XIII św. Jakuba Apostoła w Sączowie
XIV św. Macieja Apostoła w Siewierzu
XV Podwyższenia Krzyża Świętego w Sławkowie
XVI św. Barbary w Sosnowcu
XVII Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Sosnowcu
XVIII św. Jadwigi Śląskiej w Sosnowcu
XIX św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu
XX Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu
XXI Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sułoszowej
XXII św. Katarzyny w Wolbromiu
XXIII Podwyższenia Krzyża Świętego w Wolbromiu


Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska (36)

Banie 
Barlinek 
Cedynia  
Chojna 
Choszczno 
Dębno 
Drawno  
Golczewo 
Goleniów 
Gryfice 
Gryfino  
Ińsko 
Kamień Pomorski  
Kołbacz 
Lipiany 
Łobez  
Maszewo 
Mieszkowice 
Myślibórz 
Nowogard 
Police 
Pyrzyce  
Resko 
Stargard Wschód  
Stargard Zachód 
Suchań 
Szczecin-Dąbie  
Szczecin-Niebuszewo  
Szczecin-Pogodno 
~Szczecin-Pomorzany  
Szczecin-Słoneczne  
Szczecin-Śródmieście 
Szczecin-Żelechowo (-2018)
Świnoujście 
Trzebiatów 
Wolin

Diecezja Świdnicka (24)

Bielawa
Bolków 
Bystrzyca Kłodzka 
Dzierżoniów 
Głuszyca 
Kamieniec Ząbkowicki 
|Kłodzko 
Kudowa-Zdrój 
Lądek-Zdrój 
Międzylesie 
Nowa Ruda  
Nowa Ruda-Słupiec 
Piława Górna 
Polanica-Zdrój 
Strzegom 
|Świdnica-Wschód 
Świdnica-Zachód  
Świebodzice 
Wałbrzych-Południe 
Wałbrzych-Północ 
Wałbrzych-Zachód  
Ząbkowice Śląskie-Południe 
Ząbkowice Śląskie-Północ 
Żarów

Diecezja Tarnowska (43)

Bochnia Wschód
Bochnia Zachód 
Bobowa 
Brzesko 
~Ciężkowice 
Czchów 
Dąbrowa Tarnowska 
Dębica Wschód 
Dębica Zachód  
Grybów 
Krościenko nad Dunajcem
Krynica-Zdrój 
Limanowa 
Lipnica Murowana
Łącko 
Łużna  
Mielec Południe 
Mielec Północ 
Nowy Sącz Centrum 
Nowy Sącz Wschód  
Nowy Sącz Zachód  
Ołpiny 
Pilzno  
Piwniczna 
Porąbka Uszewska 
Pustków-Osiedle 
Radłów 
Radomyśl Wielki 
Ropa 
Stary Sącz 
Szczepanów 
Szczucin 
|Tarnów Południe (+2018)
|Tarnów Północ 
Tarnów Wschód 
Tarnów Zachód 
Tuchów 
Tymbark  
Ujanowice 
Uście Solne 
Wojnicz 
Zakliczyn  
Żabno

Diecezja Toruńska (24)

Bierzgłowo
Brodnica
Chełmno 
Chełmża 
Działdowo
Golub
Górzno 
Grudziądz I
~Grudziądz II (+2018)
Jabłonowo Pomorskie
Kowalewo Pomorskie 
Kurzętnik 
Lidzbark Welski 
Lubawa 
Łasin 
Nowe Miasto Lubawskie 
Radzyń Chełmiński 
Rybno Pomorskie 
Toruń I 
~Toruń II 
Toruń III 
Toruń IV 
Unisław Pomorski 
Wąbrzeźno

Archidiecezja Warmińska (33)

Barczewo 
Bartoszyce 
Biskupiec Reszelski 
Braniewo 
Dobre Miasto 
Frombork 
Górowo Iławeckie 
Grunwald 
Jeziorany 
Kętrzyn I – południowy zachód 
|Kętrzyn II – północny wschód (+2018) 
Kozłowo 
Lidzbark Warmiński 
Łukta 
Mrągowo I 
Mrągowo II 
Nidzica 
Olsztyn I – Śródmieście (-2018)
Olsztyn II – Zatorze 
Olsztyn III – Gutkowo 
Olsztyn IV – Jaroty 
Olsztyn V – Kormoran 
Olsztynek 
Orneta
Ostróda – Wschód
|Ostróda – Zachód (+2018)
Pasym 
Pieniężno 
Reszel 
Rozogi 
Sępopol 
Szczytno 
Świątki

Archidiecezja Warszawska (25)

Bielański
~Błoński (+2018)
~Brwinowski
Czerski
Grodziski
Grójecki
Jelonkowski
Kampinoski
Konstanciński
Lasecki
Mogielnicki
Mokotowski
Ochocki
~Piaseczyński
Pruszkowski
Raszyński
|Staromiejski (+2018)
Śródmiejski
Tarczyński
Ursuski
|Ursynowski
Warecki
Wilanowski
~Wolski
Żoliborski


Diecezja Warszawsko-Praska (21)

Aniński
Bródnowski
|Grochowski
Jadowski
Kobyłkowski 
Legionowski  
Miński-św. Antoniego  
Miński-Narodzenia NMP  
Nowodworski 
Otwocki 
~Otwock-Kresy
Praski 
Radzymiński 
Rembertowski 
~Siennicki
|Stanisławowski
Sulejówek 
Tarchomiński
Tłuszcz 
~Wołomiński
~Zielonkowski


Diecezja Włocławska (33)

Aleksandrowski 
Bądkowski 
Brzeski 
Chodecki 
Czernikowski 
Dobrski 
Izbicki 
Kłodawski  
Kolski
Koniński I
Koniński II
Koniński III
Kościelecki
Kowalski
Lipnowski
Lubicki
Lubraniecki
Nieszawski
Piotrkowski
Radziejowski
Sieradzki I
Sieradzki II
Sompoleński
Szadkowski
Szpetalski
Ślesiński
Tuliszkowski
Turecki
Uniejowski
Warcki
Włocławski I
|Włocławski II (+2018)
Zduńskowolski

Archidiecezja Wrocławska (33)

Borów 
|Brzeg południe  
Brzeg północ 
Brzeg Dolny  
Góra wschód  
Góra zachód 
Jelcz-Laskowice  
Kąty Wrocławskie 
Miękinia 
Milicz 
Namysłów wschód 
Namysłów zachód  
Oleśnica wschód 
Oleśnica zachód  (-2018)
Oława 
Prusice  
Sobótka 
Strzelin 
Środa Śląska 
|Trzebnica (+2018)
Wiązów 
Wołów 
~Wrocław Katedra 
Wrocław Krzyki 
Wrocław południe 
Wrocław północ I (Osobowice)  
Wrocław północ II (Sępolno) 
Wrocław północ III (Psie Pole)  
Wrocław Śródmieście 
Wrocław wschód 
Wrocław zachód (Leśnica) 
Wrocław zachód I (Kozanów)  
Ziębice

Diecezja Zamojsko-Lubaczowska (19)

Biłgoraj – Południe
Biłgoraj – Północ 
Cieszanów 
Grabowiec 
Hrubieszów – Południe 
Hrubieszów – Północ 
Józefów 
Krasnobród 
Lubaczów 
Łaszczów 
Narol 
Sitaniec 
Szczebrzeszyn 
Tarnogród 
Tarnoszyn 
Tomaszów – Południe 
Tomaszów – Północ 
Tyszowce 
|Zamość

Diecezja Zielonogórsko-Gorzowska (30)

Babimost
Drezdenko
Gorzów Wielkopolski - Chrystusa Króla
|Gorzów Wielkopolski - Katedra
Gorzów Wielkopolski - Świętej Trójcy (-2018)
Gubin
Głogów - NMP Królowej Polski
Głogów - Św. Mikołaja
Kostrzyn nad Odrą
Kożuchów
Krosno Odrzańskie
Lubsko
Łęknica
Nowa Sól
Pszczew
Rokitno
Rzepin
Strzelce Krajeńskie
Sulechów
Sulęcin
Świebodzin - Miłosierdzia Bożego
Świebodzin - NMP Królowej Polski
Szprotawa
Sława
Wschowa
Żagań
Żary
Zielona Góra - Ducha Świętego
~Zielona Góra - Podwyższenia Krzyża Świętego
~Zielona Góra - Św. Jadwigi